
5 листопада 2024 року в актовій залі Київський електромеханічний фаховий коледж відбувся урочистий захід присвячений Дню залізничника. Студентська спільнота зустрічала гостей: заступника директора регіональної філії з управління персоналом та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа ОСТРОВЕРХА, начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Наталію ГРУЦЮ, менеджера начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Людмилу ЧЕРНОВУ, юних залізничників Київської дитячої залізниці, випускників коледжу. З вітальним словом виступила в.о. Директора коледжу Лариса СПОДИНСЬКА. Виступили випускники коледжу: Вікторія КІКОТЬ - помічниця машиніста електропоїзда РПД Борщагівка-технічна РПЧ Фастів; Микола ТКАЧУК – заступник директора департаменту автоматики та телекомунікації АТ «Укрзалізниця»; Андрій ПЕРЕДЕРІЙ– заступник директора Філії «Центральна станція зв’язку» АТ «Укрзалізниця»; Дмитро ВОВК– головний інженер ШЧ-1 Південно-західної залізниці; Ангеліна СТЕПАНЮК - старший майстер Київської дитячої залізниці. Гості ознайомились з навчальною базою коледжу, обговорили освітньо-професійні програми спеціальностей, їх переваги та недоліки, запропонували розглянути відповідні зміни до переліку вибіркових дисциплін та відвідали музей.